facebook

John Haugland

Sportovní životopis legendárního Johna Hauglanda čtenářům přináší 360 stran zajímavých informací a neokoukaných fotografií. A právě z těch byl hlavní hrdina nadšený. Rovné dvě třetiny z nich totiž dosud nikdy neviděl. Vedle Johnnyho vyprávění publikace obsahuje příběhy dvorních spolujezdců (M. Eckardt, J. O. Bohlin, A. Antonsen a P. Vegel), dále kolegů z týmu Škoda (L. Křeček, S, Kvaizar, V. Blahna, M. Zapadlo, J. Kotek, P. Sibera) a také řady zajímavých osobností (B. Hunt, M. Broad, O. Horsák, J. Jelínek, S. Hajdušek, J. Nevrla, J. Kpalan nebo F. Salamacha). Každý výtisk je navíc opatřen samostatně neprodejnou přílohou, která graficky znázorňuje bohatou kariéru Johna Hauglanda.Daniel Porazil, autor

Fotogalerie ke knize:

1.část fotogalerie

Křest knihy - 1. část fotogalerie

Foto: Rallysevice.cz, Tomáš Brázdil a Daniel Šimek

2.část fotogalerie

Křest knihy - 2. část fotogalerie

Foto: Rallysevice.cz, Tomáš Brázdil a Daniel Šimek

3.část fotogalerie

Křest knihy - 3. část fotogalerie

Foto: Rallysevice.cz, Tomáš Brázdil a Daniel Šimek

Napsali o knize:

VIDEO: První Boleslavská - Mladá Boleslav: Kniha o Hauglandovi podpoří dětské oddělení

VIDEO: První Boleslavská - Mladá Boleslav: Haugland – kniha o legendě škodováckého motorsportu

VIDEO: O2 TV Sport - Týden v motorsportu: (9. díl), rozhovor John Haugland

ČLÁNEK: MB-NET.CZ - Charitativní poslání knih o rally od Dana Porazila stále trvá

Charitativní poslání knih o rally stále trvá
(27. 03. 2024)
Dělat radost čtenářům, uchovat motoristickou historii a pomáhat dětem. To jsou základní atributy tvorby Dana Porazila, jehož publikace už od roku 2007 čtenáři doslova hltají. Nedávno vydaný životopis legendárního Nora Johna Hauglanda nebyl výjimkou.

Karmel zažila Hauglandův slavnostní křest
(12. 11. 2023)
Před nedávnem proběhl ve Vzdělávacím Centru Škody Auto Na Karmeli za účasti známých osobností slavnostní křest životopisné knihy o Johnu Hauglandovi. Význam akce podtrhl svou krátkou zdravicí velvyslanec Norského království Victor Connrad Roneberg a také česko-norské hudební seskupení We Are Domi.

Na Karmel dorazí Haugland, Gallagher i Horsák
(07. 10. 2023)
Doslova mílovými kroky se blíží okamžik, kdy v areálu Vzdělávacího centra Škody Auto Na Karmeli proběhne v úterý 24. října od 17:30 křest knihy o norském automobilovém jezdci Johnu Hauglandovi.

Knihu o Johnnym lze již objednávat
(27. 09. 2023)
Ani ne měsíc před křtem publikace o sportovním životě Johna Haulglanda došlo ke spuštění předprodeje. Zatím jen pro Českou republiku a Slovensko. Dílo je možné předobjednat na e-shopu kanzelsberger.cz a o něco později to půjde na e-shopu peopleforrally.cz.

V říjnu vyjde kniha o Johnnym Hauglandovi
(17. 09. 2023)
Pan Škoda. Nebo jen Johnny. Určitě ale legenda. Vitálnímu norskému jezdci, který svoji kariéru spojil převážně s vozy Škoda, bude letos v září 77 let. Nejen u této příležitosti se rozhodl vydat svůj sportovní životopis.

 
 
 
 

© 2013-2023 PEOPLE FOR RALLY