facebook

Knihu o Johnnym lze již objednávat

(27. 09. 2023)

Ani ne měsíc před křtem publikace o sportovním životě Johna Haulglanda došlo ke spuštění předprodeje. Zatím jen pro Českou republiku a Slovensko. Dílo je možné předobjednat na e-shopu kanzelsberger.cz a o něco později to půjde na e-shopu peopleforrally.cz.

Hlavním důvodem nastartování předprodeje byl po vydání první tiskové zprávy zájem ze strany fanoušků. „To nás samozřejmě těší a těm, kteří chtějí mít jistotu, že na ně výtisk zbyde, mohou od dnešního dne své objednávky zasílat do e-shopu knihkupectví Kanzelsberger,“ vysvětlil Dan Porazil a dodal, že v dohledné době půjde publikace objednat i na stránkách www.peopleforrally.cz.

Haugland Airlines aneb Johnny uměl s favoritem i létat.
foto: archiv Johnnyho Hauglanda - Ulster rally 1989

Po slavnostním křtu, který je v Mladé Boleslavi naplánovaný na úterý 24.10. do areálu Vzdělávacího centra Škoda Auto Na Karmeli, bude kniha také k dostání na tradičních místech představujících prodejnu Kanzelsberger v Mladé Boleslavi v OC Olympia a opět ve Zlíně na náměstí Míru. „Knihu půjde zakoupit rovněž na zmíněném křtu a v jednání je i jednorázové spojení s Prague Car Festivalem, který se uskuteční ve dnech 28.-29.10. v Praze,“ uvedl autor a současně přiznal, že ho aktuálně velmi zaměstnává příprava křtu, který bude oproti těm předchozím o něco větší. Jméno hlavního hrdiny a jeho přínos pro značku Škoda i Mladou Boleslav si to bez větších diskusí zaslouží. „I proto mě velmi těší, že publikaci podpořila kromě jiných jak automobilka Škoda Auto, tak i statutární město Mladá Boleslav,“ uvedl na závěr mladoboleslavský autor.

Výtěžek z aukce knihy Dana Porazila, kterou vyhrál Zdeněk Anýž, byl použit při vzniku knihy o J. Hauglandovi.

Více informací o knihách Dana Porazila naleznete na stránkách www.peopleforrally.cz.

PFR Media

 
 
 
 

© 2013-2023 PEOPLE FOR RALLY