facebook

Roman Kresta - Na vlnách času

 

OBJEDNAT

 

Na téměř 370 stranách se spoustou barevných fotografií naleznete popis kariéry automobilového jezdce Romana Kresty. Příběh začíná vyprávěním rodičů a pokračuje vykreslením cesty mladého muže do kokpitu soutěžního vozu. Následují jednotlivé sezony dokumentující rychlý postup z půjčeného Favorita do továrních vozů WRC a opětovný návrat do českého mistrovství. Druhá polovina knihy obsahuje vyprávění spolujezdců, soupeřů a osobností, které ovlivnily sportovní kariéru i osobní život Romana Kresty.

Čtenáři se mohou těšit nejen na vyprávění populárního jezdce, ale i jeho spolujezdců Jana Tománka, Miloše Hůlky, Jana Možného, Petra Grosse a Petra Starého. O svůj názor se podělili i dva největší tuzemští rivalové Romana v podobě Jana Kopeckého a Václava Pecha a rovněž osobnosti, které měly zásadní vliv na „Malinovu“ kariéru. Mezi nimi figurují Pavel Janeba, Malcolm Wilson, Aleš Jirásek, Ota Zenkl, Štěpán Ládík, Jiří Tošovský, Jaroslav Starý a Jiří Hasík.
Zakládáme si na tom, aby naše publikace přinášely velké množství informací v souvislostech, proto je i tentokrát součástí knihy několik vložených příběhů, například od jezdcových rodičů, o Škodě Favorit v sezoně 1994, o Octavii WRC roku 1999 nebo vyprávění Nickyho Grista o Austrálii 2005 s Colinem McRae.

Daniel Porazil, autor

Křest knihy Roman Kresta na vlnách času
(18. 11. 2021)
V krásném prostředí Autoklubu České republiky proběhl 16.11. křest dlouho očekávané knihy ROMAN KRESTA Na vlnách času.

Zajímavosti knihy o Romanu Krestovi
(05. 10. 2021)
Pro zpříjemnění čekání na novou knihu o Romanu Krestovi přinášíme několik zajímavostí o této publikaci, která by světlo světa měla spatřit na začátku listopadu tohoto roku.

Roman Kresta dorazil na „Vlnách času“ – startuje předprodej
(26. 8. 2021)
Již nějaký čas avizovaná kniha o jednom z nejúspěšnějších automobilových jezdců rally nedávné historie naší země jde právě do tisku.

Autor děkuje všem, kteří vznik knihy podpořili. Bez jejich pochopení a entuziasmu by realizace takto rozsáhlého projektu nebyla možná. Děkuje také těm, kteří pomohli a nepřáli si být zviditelněni.

 
 
 
 

© 2013-2021 PEOPLE FOR RALLY