facebook

Když Křeček prášil – dotisk po 10 letech!

(7. 10. 2020)
Dekáda dotazů a přemlouvání skončila.

V druhé polovině listopadu se zhruba 300 knih životopisu Ladislava Křečka vydá v rámci dotisku za svými novými majiteli. Publikaci je možné si v předstihu zajistit již dnes.

  OBJEDNAT

Dotisk bude v podobě z roku 2010, tedy bez jakéhokoliv zásahu do textu. „Aktualizovaná verze nebyla v plánu, kniha by tak ztratila svou autenticitu,“ vysvětluje Dan Porazil, autor knihy. O ni byl od samotného počátku značný zájem a dotazy na dotisk se postupem času rozšiřovaly. „Překvapilo mě, že někteří čtenáři byli ochotni dát na různých burzách a aukcích za publikaci částku přesahující až tři tisíce korun,“ říká boleslavský autor a přiznává, že je to pro něj pocta.

„A mě těší, že na mě fanoušci a čtenáři ani po tolika letech nezapomněli,“ přiznává nedávno sedmdesátiletý Ladislav Křeček a dodává, že se pro dotisk rozhodl i proto, že kniha stále oslovuje hned několik generací. „Nemládnu, tak kdo si bude chtít zajistit podepsaný výtisk, s objednávkou si pospěšte,“ vzkazuje závěrem svým velmi osobitým humorem zájemcům legendární jezdec.

Pokud vše půjde podle předpokladů, tak distribuce bude zahájena v druhé polovině listopadu letošního roku. Knihu objednávejte za 599 Kč plus poštovné a balné na stránkách www.peopleforrally.cz.

PFR media

 
 
 
 

© 2013-2023 PEOPLE FOR RALLY